Jennifer Lopez tregon trupin e skalitur me një fustan të ngushtë

Jennifer Lopez tregon trupin e skalitur me një fustan të ngushtë

Këngëtarja Jennifer Lopez tregoi trupin e saj me famë botërore me një fustan të ngjitur për trupi teksa pozoi në Instagram këtë javë.


Ylli i popit, 54-vjeçare, ishte veshur me një fustan të ngushtë “Magda Burtrym”. Jennifer theksoi tiparet e saj të sirenës me grim dhe balancoi dukjen me një palë sandale nudo, dhe shtoi një palë vathë me shkëlqim që kombinoheshin me manikyrin e saj të bardhë.

Kjo pamje e saj u stilua nga Mariel Haenn dhe Rob Zangardi, me flokë nga Lorenzo Martin, grim nga Scott Barnes dhe thonj nga Tom Bachik.

Lexo edhe

Video