Jennifer Lopez rrit temperaturat në prag dimri, shfaqet nudo – foto

Jennifer Lopez rrit temperaturat në prag dimri, shfaqet nudo – foto

Artistja me famë botërore, Jennifer Lopez njihet për format trupore, të cilat i shfaq në çdo moment.

Edhe pse në moshën 51-vjeçare, koha nuk ka ecur për të, ajo vijon që të rinohet dita ditës dhe jo të plaket. Në një video të fundit ajo është shfaqur nudo dhe ka rritur temperaturat në këtë prag dimri.


Nuk duhet të harrojmë se Lopez është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Kujtojmë se ditëve të fundit ajo u kritikua për performancën e saj erotike në AMA  pasi mendohet se kopjoi Beyoncen./tch

Lexo edhe

Video

error: