Jennifer Lopez kritikon vjedhjen e pamjeve të dasmës

Jennifer Lopez kritikon vjedhjen e pamjeve të dasmës

Jennifer Lopez pretendon se pamjet video të këndimit të saj me Ben Affleck në dasmën e tyre ishin “vjedhur pa pëlqimin tonë”.

Autorja e hitit “On the Floor” u martua me yllin e “Tender Bar” për herë të dytë në Gjeorgji fundjavën e kaluar dhe disa ditë më vonë, në linjë qarkulloi një klip i yllit 53-vjeçar me burrin e saj të ri.

Ajo ka kritikuar rrjedhjen e klipit, veçanërisht për shkak se të gjithë të ftuarve iu kërkua të nënshkruanin marrëveshjet e mos zbulimit si kusht për pjesëmarrje.

Pasi llogaria e fansave JLoW0rld ndau klipin në Instagram, ajo komentoi: “Kjo është marrë pa leje. Kushdo që e ka bërë ka përfituar nga momenti ynë privat. Nuk e di nga e merrni të gjithë sepse ne u kërkuam të gjithëve të mos ndajnë asgjë nga dasma jonë. Kjo është zgjedhja jonë për të ndarë”.

“Çdo gjë që unë publikoj private është OnTheJLo dhe është për ta ndarë me fansat e mi. Të cilën do ta bëj kur të jem gati. Kjo u vodh pa pëlqimin tonë dhe u shit për para”, tha ajo.


Pronari i llogarisë së fansave e fshiu videon “për respekt për Benniferin” dhe në vend të kësaj ndau një postim të ri me një pamje të komentit të aktores ‘Hustlers’, të cilin Jennifer i pëlqeu.

Videoja që qarkulloi në internet shfaqte Jennifer, së bashku me një trupë kërcimtarësh mbështetës, duke i kënduar Benit ndërsa ai ishte ulur para saj në pistën e kërcimit.

Teksti i këngës sentimentale përfshinte: “Unë mund ta ndjej pasionin në sytë e tu, unë jam ende i dashuruar me ty, ti e di që nuk mund të ngopem, ti e di se nuk mund të ngopem”.

Aktori 50-vjeçar u pa i buzëqeshur gjatë gjithë kohës dhe këndoi së bashku kur u prezantua me mikrofonin.

Çifti u martua fillimisht në Las Vegas në korrik, vetëm tre muaj pasi u fejuan përsëri për herë të dytë. Ata më pas organizuan një festë të mbushur me yje, ku shkëmbyen betimet edhe një herë përpara 150 miqve dhe familjarëve, në shtëpinë e tyre në Gjeorgji fundjavën e kaluar.

Lexo edhe

Video