Jean-Claude Van Damme sot në hapjen e zeropozitive.shop

Jean-Claude Van Damme sot në hapjen e zeropozitive.shop

Aktori i mirënjohur, Jean-Claude Van Damme po qëndron në Kosovë.

Sot (e mërkurë) ikona e filmit aksion, Van Damme do të jetë i pranishëm në hapjen solemne të dyqanit prestigjioz, zeropozitive.shop në Prishtina Mall.


Përmes një videoje, vet aktori i njohur ka treguar se do të jetë në Kosovë ndërmjet datave 16 dhe 20 korrik.

Ndryshe, ceremonia hapëse e dyqanit zeropozitive.shop do të bëhet në ora 19:00.

Lexo edhe

Video