Jasharaj ka pasur molisje në Komisionin për Arsim

Jasharaj ka pasur molisje në Komisionin për Arsim

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, Rrahman Jasharja nuk ndihet mirë dhe se ka pasur marramendje në takim me Komisionin për Arsim.


Jasharaj ka përjetuar molisje gjatë kohës sa po diskutohet për grevat në Komisionin për Arsim.

Jasharajt i është ofruar ujë. Ndërkohë që deputetët e shumicës po kritikohen për presion ndaj Këshillit të SBAShK-ut dhe degradim të këtij takimi.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.