Japonia shënon përsëri, Gjermania në disavantazh – video

Japonia shënon përsëri, Gjermania në disavantazh – video

Japonezët kanë arritur ta përmbysin rezultatin në ndeshjen kundër Gjermanisë, dhe tanimë e gjejnë vetën në epërsi prej një goli.

Kombëtarja e Japonisë ka kaluar në epërsi prej 2:1 në ndeshjen kundër Gjermanisë, përmes golit të shënuar nga Takuma Asano, raporton KosovaPress.


Asano shënon për 2:1 në minutën e 84’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(29) FOOTY HUB on Twitter: “GOAL | GERMANY 1-2 JAPAN ⚽ Asano Takuma Comeback Completed ! It was a brilliant effort as he calmly put the ball inside the net with a fine finish to open the game #FIFAWORLDCUP    #WORLDCUP https://t.co/3Geq4hrGsY” / Twitter

Lexo edhe

Video