Ja rezultati i pjesës së parë mes Ballkanit dhe Gjilanit

Ja rezultati i pjesës së parë mes Ballkanit dhe Gjilanit

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Suva Reka” mes skuadrës së Ballkanit dhe Gjilanit.

Pas 45’ minutave të zhvilluara, të dy portierët kanë arritur të mbajnë portat e paprekura, ku rezultati momental është 0:0, përcjell KosovaPress.


Ndeshja e sotme është e vlefshme për xhiron e 18, ku me këtë rezultat momental Ballkani do të mbante pozitën e dytë në tabelë, kurse Gjilani do të renditej në pozitën e tretë.

Rezultati momental i pjesës së parë është 0:0.

Lexo edhe

Video