Ja rezultati i çerekut të tretë mes Golden Eagle Yllit e Pejës

Ja rezultati i çerekut të tretë mes Golden Eagle Yllit e Pejës

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i finales së madhe të Ligës Unike mes Golden Eagle Yllit dhe klubit të basketbollit Peja.


Pejanët vazhdojnë të jenë në epërsi kundër Yllit, ku kanë mbyllur çerekun e tretë me rezultat 19:20, përcjell KosovaPress.

Ndërkaq, pas tre çerekëve lojë, Peja gjendet në avantazh prej 16 pikëve, respektivisht duke kryesuar me rezultat 69:53.

Lexo edhe

Video