Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ja kur zhvillohen ndeshjet kthyese të Kupës së Kosovës

Ja kur zhvillohen ndeshjet kthyese të Kupës së Kosovës

Kupa e Kosovës ka arritur në fazën gjysmëfinale të saj dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e para.


Dukagjini doli triumfues nga ballafaqimi me Istogun me rezultat 2-1 kurse Llapi e befasoi Prishtinën në “Fadil Vokrri” duke e mposhtur me rezultat 3-2, raporton KosovaPress.

Ndeshjet kthyese ku edhe do të mësohen dy ekipet finaliste do të zhvillohen më 21 prill më fillim nga ora 15:00.

Lexo edhe

Video

error: