Ja goli i Luis Diaz kundër United – video

Ja goli i Luis Diaz kundër United – video

Momentalisht është duke u zhvilluar super derbi anglez mes Liverpoolit dhe Manchester United, ku “Të Kuqtë” e Jurgen Klopp veçse e kanë gjetur golin në stadiumin “Anfield Road”.

Gjiganti anglez Liverpool ka kaluar në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër United, përmes golit të Luis Diaz, përcjell KosovaPress.


Pas një asistimi të bukur nga Mohamed Salah, Diaz gjen vetën në pozitë të shkëlqyer para De Geas, ku kalon Liverpoolin në epërsi prej 1:0 në minutën e 5’ të ndeshjes.

Golin e Diaz e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video