Ish-engjëlli i Victoria’s Secret kapet në krahët e të dashurit të saj

Ish-engjëlli i Victoria’s Secret kapet në krahët e të dashurit të saj

Ish-modelja Alessandra Ambrosio hyri në vitin 2022 me buzëqeshje dhe në krahët e të dashurit të saj Richard Lee, dhe fotografët e kapën çiftin në plazh në Brazilin e saj të lindjes.


Ambrosio (40) kishte veshur një bikini të bardhë që zbulonte linjën e saj të përsosur që shumë e admirojnë ende.

Alessandra dhe Richard konfirmuan lidhjen në shkurt të vitit të kaluar, pasi u filmuan në një dalje të përbashkët. Që atëherë, lumi është ndarë. Para Richard, Alessandra ishte në një lidhje me stilistin italian Nicola Oddi dhe ndan vajzën e saj Anja, dhe djalin Noah me ish-të fejuarin e saj Jamie Mazur.

Lexo edhe

Video