Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Isa Mustafa: Nuk kam asnjë favorit për kryetar të LDK-së

Isa Mustafa: Nuk kam asnjë favorit për kryetar të LDK-së

Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) ka mbajtur mbledhje me kryetarë të  degëve të kësaj partie.


Pas takimit me kryetarët e degëve, kryetari në dorëheqje i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se nuk ka asnjë favorit për liderin e ri të partisë.

Mustafa para gazetarëve tha se nuk ka ende kandidaturë zyrtare për kryetar dhe se ato do të bëhen vetëm në Kuvendin e 14 marsit.

Lexo edhe

Video

error: