Irlanda e Veriut-Kosova/Fillon ndeshja, këtu mund ta ndiqni LIVE

Irlanda e Veriut-Kosova/Fillon ndeshja, këtu mund ta ndiqni LIVE

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes tejet interesante mes Irlandës së Veriut dhe Kombëtares së Kosovës, e vlefshme kjo për fazën e grupeve në Ligën e Kombeve.

“Dardanët” do të synojnë me çdo kusht fitoren si mysafirë, në mënyrë që ta përforcojnë më shumë pozitën e dytë në grup, përcjell KosovaPress.


Takimi i fundit mes këtyre dy kombëtareve daton në muajin qershor, ku asokohe Kosova regjistroi fitore me rezultat të ngushtë 3:2.

Ndërkaq, ndeshjen mund ta ndiqni LIVE në linkun e më poshtëm.

https://koora.golato.tv/yalla-shoot/

Lexo edhe

Video