Interi shënon dy gola të shpejtë ndaj Shakhtarit-video

Interi shënon dy gola të shpejtë ndaj Shakhtarit-video

Interi ka krijuar epërsi prej dy golave ndaj skuadrës ukrainase Shakhtar Donetsk në Ligën e Kmapionëve.

Ishte sulmuesi boshnjak Edin Dzeko ai që realizoi dy gola brenda gjashtë minutave (61’ dhe 67’), përcjellë KosovaPress.


Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin D të Ligës së Kampionëve.

Lexo edhe

Video

error: