Interi bën përmbysje të madhe ndaj Fiorentinës-video

Interi bën përmbysje të madhe ndaj Fiorentinës-video

Interi e ka nisur me një qasje tjetër pjesën e dytë ndaj Fiorentinës dhe ka arritur që fillimisht ta barazojë rezultatin në 1-1 me golin e Darmian në minutën e 52’.


Pesë minuta më vonë, Edin Dzeko shënoi për 2-1 pas krosimit të Calhanoglu nga rivënia nga këndi.

Lexo edhe

Video