Inter – Milan, zhbllokohet derbi me dy gola të shpejtë -video

Inter – Milan, zhbllokohet derbi me dy gola të shpejtë -video

Milani ka kaluar në avantazh ndaj Interit në “Giuseppe Meazza”, raporton KosovaPress.

Është sulmuesi Zlatan Ibrahimovic ai i cili realizoi dy gola brenda tre minutave (13’ dhe 16), duke e shokuar trajnerin Antonio Conte.


Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: