Inter-Barcelona dhe Liverpool-Rangers mund t’i ndiqni LIVE këtu

Inter-Barcelona dhe Liverpool-Rangers mund t’i ndiqni LIVE këtu

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjeve të mbetura të programit të sotëm të Ligës së Kampionëve, ku i gjithë fokusi do të jetë te super përballja mes Interit dhe Barcelonës.

“Giuseppe Meazza” është nikoqir i takimit të sotëm mes “Nerazzurëve” dhe Barcelonës, ku të dy skuadrat do ta kërkojnë me çdo kusht fitoren, përcjell KosovaPress.

Po ashtu, krahas kësaj ndeshje ka filluar të zhvillohet edhe takimi mes Liverpoolit dhe Rangers, ku skuadra e Jurgen Klopp synon vetëm fitoren dhe të këndellet nga rezultatet jo të kënaqshme të këtij sezoni.

Më poshtë mund t’i ndiqni LIVE ndeshjen mes Interit e Barcelonës dhe përballjen mes Liverpoolit e Rangers.


Inter – Barcelona

This helps with strained tips! (himtree.com)

Liverpool – Rangers

بي ان سبورت بريميوم 2 beIN Sports 2 HD Premium (livekoora.online)  

Lexo edhe

Video