Incident i armatosur në Shkup, raportohet për një viktimë

Incident i armatosur në Shkup, raportohet për një viktimë

Mëngjesin e sotëm dyshohet se një vrasje ka ndodhur në lagjen “Fush Topanë” të Shkupit, respektivisht afër semaforëve në drejtim të Lagjes “Xhon Kenedi”.


Sipas informacioneve fillestare, dyshohet se ngjarjes i ka paraprirë një incident i armatosur. Në vendngjarje ka epike të policisë dhe prokurorisë, si dhe një ekip mjekësorë, shkruan Alsat M.

Lexo edhe

Video

error: