Imri Ahmeti takohet me banorët e Gllogovcit, Gumnasellës, Bregut të Zi e Varigovcit

Imri Ahmeti takohet me banorët e Gllogovcit, Gumnasellës, Bregut të Zi e Varigovcit

Kandidati i LDK-së për të parin e Lipjanit, njëherësh kryetari aktual Imri Ahmeti po vazhdon takimet e shumta me qytetarë për zgjedhjet e 17 tetorit.


Ai në një postim në Facebook ka thënë se mbështetja e qytetarëve çdo ditë vetëm po rritet.

“Banorët e Gllogovcit, Gumnasellës, Bregut të Zi e Varigovcit e duan zhvillimin e fshatrave të tyre, prandaj na mbështesin që t’i vazhdojmë punët dhe projektet e mira”, shkruan Ahmeti në Facebook.

Lexo edhe

Video

error: