Ilda, Eloise, Linesa dhe Jana përmes këngës sollën atmosferë festive në “Foleja”

Ilda, Eloise, Linesa dhe Jana përmes këngës sollën atmosferë festive në “Foleja”

Janë disa vajza shumë të talentuara të cilave këtë vit iu kanë munguar koncertit e drejtpërdrejta.

Iu kanë munguar edhe publiku pasi janë mësuar të kenë perforamcanë në festivale dhe koncerte të ndryshme.


Në edicionin festiv të emisionit “Foleja”, prodhim i KosovaPress për KTV, Ilda, Eloise, Linesa dhe Jana sollën atmosferë festash përmes këngës

Vajzat e talentuara në intervistën e fundvitit zbuluan më shumë se si e kanë kaluar vitin 2020 me koncerte virtuale.

Po ashtu, tregojnë edhe dëshirën e tyre që këtë vit të kenë sa më shumë performanca para publikut.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.