Icardi bllokoi të gjitha pagesat në llogarinë e Wanda Nara

Icardi bllokoi të gjitha pagesat në llogarinë e Wanda Nara

Mediat turke raportojnë se Nara u kthye në Stamboll të hënën për të parë fëmijët dhe Icardi i dha asaj një dhomë hoteli me qira në mënyrë që ata të ndaheshin.

Kanë dalë në dritë detaje të reja për marrëdhënien e turbullt mes argjentinasit Mauro Icardi dhe Wanda Nara, të cilat po mbushin sërish hapësirën mediatike.

Argjentinasi i PSG-së i huazuar te Galatasaray filloi një lidhje me menaxheren e tij teksa ishte në një lidhje me Maxi Lopez, por kjo nuk rezultoi pengesë.

Në vitin 2013, Nara u divorcua nga Lopez dhe kështu i hapi rrugën lidhjes së tyre.


Uljet dhe ngritjet e Icardit në marrëdhënien e diskutueshme me modelen dhe menaxheren e njohur “në një milimetër” u dokumentuan në të gjitha rrjetet sociale dhe portalet dhe muajin e kaluar më në fund njoftuan se po divorcoheshin – pas akuzave se ishte pabesi e tij.

Nara fillimisht e fali Icardin dhe dukej se pajtimi ishte në horizont, por më pas menaxherja e njohur e trajtoi reperin e njohur L-Gante me puthje të nxehta për qëllimet e videoklipit. Skenat nudo të filmuara në shtrat tërbuan Icardin, i cili udhëtoi drejt Argjentinës pa lejen e Galatasaray.

Tashmë në të gjithë rrëfimin u shfaq një moment i ri dhe Icardi reagoi dhe vendosi t’i japë një goditje të rëndë Narës. Domethënë, ai vendosi t’i jepte fund të gjitha marrëdhënieve të biznesit me Narën dhe e pushoi atë si menaxhere.

Ai ka kërkuar menjëherë që të bllokohen pagesat në llogarinë e Nara. Mediat argjentinase raportojnë se një lëvizje e tillë e Icardit e ka tronditur rëndë menaxherin atraktiv. Ndaj, marrëdhënia e biznesit mes Icardit dhe Nara tashmë është ndërprerë dhe çifti do të ketë kontakt vetëm për shkak të fëmijëve (ata kanë dy vajza së bashku).

Mediat turke raportojnë se Nara u kthye në Stamboll të hënën për të parë fëmijët dhe Icardi i dha asaj një dhomë hoteli me qira në mënyrë që ata të ndaheshin.

Lexo edhe

Video