Ibrahimovic shënon autogol, Bologna barazon rezultatin kundër Milanit

Ibrahimovic shënon autogol, Bologna barazon rezultatin kundër Milanit

Është barazuar rezultati në stadiumin “Renato Dall’Ara”, ku skuadra e Bolognas ka arritur të shënoj dy gola në pjesën e dytë.

Në fakt, skuadra vendase gjeti golin e parë përmes sulmuesit Zlatan Ibrahimovic i cili shënon autogol në minutën e 49’, përcjell KosovaPress.

Golin e barazimit Bologna e gjeti shumë shpejt, ku në minutën e 52’ Barrow shënon gol për 2:2.

Po ashtu, Bologna gjendet në fushë me dy lojtarë më pak, pas ndëshkimit me të kuq të Soumaoro në minutën e 20’ dhe Soriano në minutën e 58’.


Golat i gjeni më poshtë.

Autogoli i Ibrahimovic, 49’ 2:1

Goli i Barrow, 52’ 2:2

Lexo edhe

Video