Ia vuri zjarrin veturës së familjes së vet, arrestohet

Ia vuri zjarrin veturës së familjes së vet, arrestohet

Një person është arrestuar mbrëmë në Pejë, për shkak se veturës së familjes së tij ia kishte vu zjarrin e cila ishte djegur në tërsi.


Sipas Policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin.

 I dyshuari sipas familjarëve të tij ka probleme shëndetësore dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë. 

Lexo edhe

Video