I mituri rrokulliset me veturë, dy të lënduar

I mituri rrokulliset me veturë, dy të lënduar

Një i mitur duke vozitur automjetin ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur, ku si pasojë lëndime ka pësuar vetë i dyshuar dhe pasagjeri i tij.


Vet-aksidenti ka ndodhur mbrëmë në Suharekë. Të lënduarit pas tretmanit mjekësor në QKMF, janë liruar. Rasti është duke u hetuar. 

Lexo edhe

Video