I mbuluar me gjak duke u tërhequr zvarrë nga policia, Fredy Guarin në telashe serioze – video

I mbuluar me gjak duke u tërhequr zvarrë nga policia, Fredy Guarin në telashe serioze – video

Një video tronditëse është shfaqur e cila duket se tregon ish-yllin e Interit Fredy Guarin i mbuluar me gjak dhe duke u arrestuar pas një konflikti shtëpiak në shtëpinë e prindërve të tij në Kolumbi.


34-vjeçari dyshohet se u ndalua nga policia pasi u akuzua për sulm ndaj babait të tij dhe anëtarëve të tjerë të familjes të enjten, sipas gazetës kolumbiane “El Pais”.

Një video e lëshuar nga BluRadio Colombia duket se tregon Guarinin duke u tërhequr nga garazhi i prindërve të tij nga policia, ndërsa rrobat e tij janë të mbuluara me gjak, përcjellë KosovaPress.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: