Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Hyri në banës dhe tenton ta godas me thikë

Hyri në banës dhe tenton ta godas me thikë

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që i njëjti kishte hyrë në banesën e viktimës mashkull kosovar dhe kishte tentuar që ta godas me një mjet të mprehtë (thikë). 


Rasti ka ndodhur dje, ku viktima kishte pësuar lëndime në dorë pasi ishte ballafaquar me të dyshuarin.

Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor. Në lidhje me rastin është kontaktuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: