Hungaria befason Gjermaninë, kalon në epërsi – video

Hungaria befason Gjermaninë, kalon në epërsi – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Kombëtares së Gjermanisë dhe asaj të Hungarisë, ku kjo e fundit ka arritur ta gjejë golin e para në këtë përballje.

Hungaria ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen si mysafire kundër Gjermanisë, përmes golit të shënuar nga Adam Szalai, përcjell KosovaPress.


Szalai shënon në minutën e 17’ për të kaluar në epërsi hungarezët.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video