Humb jetën tragjikisht djali i Michael Ballack

Humb jetën tragjikisht djali i Michael Ballack

Michael Ballack e ka konfirmuar sot që i biri i ti Emilio ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare, pas një aksidenti me motoçikletë, përcjell KosovaPress.


Ish-skuadra e tij Chelsea e ka ngushëlluar Ballack dhe familjen e tij për lajmin tragjik, përmes një komunikate zyrtare në Twitter.

“Të gjithë nga klubi i Chelseat janë të shokuar dhe të mërzitur nga vdekja e Emilio Ballack në një moshë të re, 18-vjeçare. Ngushëllimet më të sinqerta drejt Michael dhe familjes së tij në këto kohë të vështira”, thuhet në komunikatë.

Lexo edhe

Video