Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Humb jetën në Durrës një 10-vjeçar nga Kosova

Humb jetën në Durrës një 10-vjeçar nga Kosova

Një i mitur ka humbur jetën në Durrës.


Mësohet se sot, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Lexo edhe

Video

error: