Hoti thotë se nuk e di pse u shkarkua: Me Kurtin na ndau vetëm taksa

Hoti thotë se nuk e di pse u shkarkua: Me Kurtin na ndau vetëm taksa

Ish-zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se militantët e VV-së po vazhdojnë fushatën e tyre nëpër rrjete sociale kundër subjektit të cilit ai i takon.


Tutje ai tregon se si e mori lajmin për shkarkimin e tij nga detyra paspërfundimit të seancës së Kuvendit.

‘’Nuk kemi kontaktuar fare. Pasi ka mbaruar seanca e kuvendit jemi shpërndarë. Kam parë njoftimet nëpër medie dhe më pas e mora një email. Nuk e di arsyen pse jam shkarkuar. Me Kurtin jam takuar disa here dhe nuk kemi pasur kurrë mosmarrëveshje përveç taksës’’, tha ai.

Lexo edhe

Video

error: