Hoteli Bella Vista – një mundësi e shkëlqyer për një pushim të veçantë pranë Detit Jon

Hoteli Bella Vista – një mundësi e shkëlqyer për një pushim të veçantë pranë Detit Jon

Bella Vista është hotel modern në Sarandë dhe e meriton plotësisht kategorinë me katër yje, në radhë të parë për shkak të cilësisë së lartë të akomodimit.

Vendndodhja e hotelit është ideale për ata që duan të kalojnë pushime të qeta në një mjedis të qetë.

Hoteli është një mundësi e shkëlqyer për të përjetuar shërbimin që u ofrohet klientëve dhe dhomat e tij komode, për një pushim të veçantë pranë Detit Jon.

Bella Vista është hotel me 4 yje në qytetin e Sarandës, vetëm pesë minuta në këmbë nga plazhi, me një bar, tarracë dhe pamje nga deti Jon, qyteti i Sarandës dhe ishujt e Greqisë.


Akomodimi ofron: 24-hour front desk room service, free breakfast every-day clean-up, currency Exchange, free parking 24h (indoor-outdoor) free wi-fi laundry & ironing.

Dhomat familjare ofrojnë kuzhine funksionale me të gjitha facilitetet me një kapacitet prej pesë personash.

Të gjitha apartamentet janë dizenjuar për të përmbushur nevojat dhe dëshirat e mysafirëve tanë për një qëndrim komod dhe modern. Stili dhe arredimi i dhomave është bashkëkohor të detajuara me elegancë dhe motive etnike shqiptare.

Ushqimi i gatuar me dashuri dhe kujdes nga kuzhinierët tanë ju ofron klientëve një eksperiencë unike, duke përdorur një shumëllojshmëri ushqimesh për të kënaqur shijen e secilit. Stafi është profesional dhe tepër miqësor, i gatshëm për t’u përgjigjur kërkesave të klientit në çdo kohë.

Lexo edhe

Video