Hotel Wilson vjen me ofertë promocionale për Bajram, vetëm 30 € për person

Hotel Wilson vjen me ofertë promocionale për Bajram, vetëm 30 € për person

Hotel Wilson, i vendosur në Shëngjin, me kushte të mrekullueshme akomodimi, ushqimi dhe aktivitete të shumta argëtuese, nga sot ka lansuar ofertën promocionale me vetëm 30 euro nata për person duke përfshirë akomodimin, mëngjesin dhe darkën, çadrën në plazh, shfrytëzimin e pishinës si dhe parkingun falas.

Kjo ofertë fantastike vlen nga sot me datë 06.07.2022 deri me datë 10.07.2022.


Për shkak të interesimit të madh të turistëve rezervimet janë të domosdoshme, andaj rezervoni përmes numrit të telefonit: +355 68 905 7777.

Ju mirëpret stafi i hotelit Wilson!

Lexo edhe

Video