Hospitalizohet pasi u sulmua nga motra e vet

Hospitalizohet pasi u sulmua nga motra e vet

Një vajzë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga motra e saj e dyshuara femër kosovare.

Rasti ka ndodhur dje në mëngjes në Obiliq, ku si pasojë e sulmit, viktima ka pësuar lëndime trupore.


Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është hospitalizuar.

Lidhur me rastin pas intervistimit e dyshuara me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video

error: