Horoskopi 9 Korrik

Horoskopi 9 Korrik

Dashi

Sot merreni më shumë me menaxhimin e çështjeve dhe problemeve në  familje. Jeni duke menduar për një person nga e  kaluara juaj romantike! Përdorni logjikën para se të veproni dhe mos nxitoni në nxjerrjen e përfundimeve.

Demi

Njerëzit do t’ju shprehin ndjenjat dhe mendimet e tyre në të gjitha mënyrat e mundshme! Sot  pëlqeni të flirtoni, kryesisht në internet dhe përveç kësaj po vijnë njohje të reja, të cilat do t’ju magjepsin!

Binjakët

Do të ndiheni përsëri të sigurt në vetvete. Bëhuni gati të shijoni një ditë të bukur dhe emocionuese me partnerin! Kufizoni prirjen tuaj posesive ndaj partnerit dhe insistimin  për ta manipuluar atë emocionalisht!

Gaforrja

Sot keni tendencë për egocentrizëm, shpërthime, ekzagjerime dhe kërkesa të tepruara. Nëse e kufizoni këtë sjellje, do të shmangni keqkuptimet dhe tensionet në kontaktet tuaja sociale! Nëse doni të shmangni konfliktet, thuajini jo tendencës suaj për të qenë  impulsiv dhe spontan.

Luani

Sot ka shumë gjasa të arrini rritje profesionale në punë. Mos u përpiqni ta falënderoni partnerin tuaj vazhdimisht dhe hidhni një vështrim nevojave tuaja!
Mos investoni në një njohje të re tani, edhe nëse mendoni se keni rënë në dashuri!

Virgjëresha

Ju i ndihmoni personat që keni pranë, duke fituar besimin dhe dashurinë e tyre. Për më tepër sot, miqtë ju ndihmojnë në arritjen e qëllimeve dhe objektivave personale. Partneri ankohet  për shkak të ftohtësisë  që shfaqni ndaj tij! Nëse jeni beqarë, patjetër që do të ketë shumë njohje, flirtime, dhe admirues të rinj, veçanërisht nga mjedisi  juaj miqësor!


Peshorja

Mos e teproni me ftohtësinë, sepse kjo sjellje mund të shkaktojë keqkuptime, duke dëmtuar imazhin tuaj të mirë shoqëror! Jini realist dhe gjithçka do të shkojë mirë! Po bëni një hap të madh me partnerin tuaj, sot dhe është padyshim koha e duhur për të zyrtarizuar lidhjen tuaj.

Akrepi

Kaloni sa më bukur dhe shfrytëzoni sa më shumë fatin tuaj! Bëhuni gati sot për aventura, përvoja të reja emocionuese, shoqëri, mirëqenie dhe shumë kontakte të dobishme! Shmangni nervat, shpërthimet dhe konfliktet me partnerin.

Shigjetari

Përpiqeni me ç’do mënyre të keni kontroll në çdo marrëdhënie duke manipuluar situatat dhe personat. Bëni kujdes me shpenzimet sot, mund të keni humbje të papritura. Relaksohuni pa menduar gjatë për çështje serioze.

Bricjapi

Sot arrini suksese në punë, duke marrë vlerësime nga kolegët tuaj. Ka shumë mundësi për një marrëdhënie të re, por ju kapeni pas gjërave sipërfaqësore dhe jo pas gjërave që vërtet nevojiten  në një  marrëdhëniet.

Ujori

Kushtojini vëmendje shëndetit tuaj sot. Sot do të flirtoni me një person, me të cilin përputheni, ka shumë gjasa që njohja të kthehet në marrëdhënie serioze.
Financiarisht sot shlyeni borxhet, që i keni lënë pas kohe për një kohë të gjatë.

Peshqit

Sot i përparësi jetës suaj sociale. Fati është në anën tuaj, në çdo aktivitet të rëndësishëm sot! Është më mirë të shmangni premtimet e tepruara dhe të mëdha sot, vetëm për të bërë përshtypje partnerin tuaj, sepse nuk do të jeni në gjendje të mbani shumë prej tyre, gjë që do ta bëjë atë të dyshues ndaj jush!

Lexo edhe

Video

error: