Homazhe për nder të 23-vjetorit të Masakrës së Reçakut

Qytetarë të shumtë, përfaqësues të institucioneve si dhe politikanë i janë drejtuar fshatit Reçak për të bërë homazhe dhe për kujtuar viktimat e një prej masakrave më të rënda të regjimit serb që ndodhi para 23 vitesh.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.