Holanda më në fund kalon në epërsi ndaj Ukrainës – video

Holanda më në fund kalon në epërsi ndaj Ukrainës – video

Pas shumë përpjekjeve dhe raste të krijuara, Holanda më në fund ka arritur të shënojë kundër Ukrainës, përcjellë KosovaPress.


Në minutën e 52’ të kësaj sfide ishte mesfushori Gini Wijnaldum që realizoi për 1-0 në “Johan Croyf Arena”.

Lexo edhe

Video