Holanda kalon në epërsi ndaj Ekuadorit – video

Holanda kalon në epërsi ndaj Ekuadorit – video

Ende pa kaluar minuta e 10’ dhe tanimë kemi golin e parë në përballjen mes Holandës dhe Ekuadorit.

Kombëtarja e Holandës ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Ekuadorit, raporton KosovaPress.


Ishte Cody Gakpo ai i cili zhbllokoi rezultatin i pari në ndeshje, duke kaluar Holandën në epërsi qysh në minutën e 6’.

Golin e gjeni më poshtë.

(19) Zande 🇨🇩 on Twitter: “Gakpo’s goal. Get ten Hag this man, FFS. #NEDECU | #FIFAWorldCup | #MUFC https://t.co/skhkXBpJqB” / Twitter

Lexo edhe

Video