Haradinaj: Uroj mikun tim të kamotshëm Joe Biden

Haradinaj: Uroj mikun tim të kamotshëm Joe Biden

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka uruar presidentin e ri të ShBA-së, Joe Biden.

Haradinaj ka ndarë një foto me presidentin e ri amerikan, teksa ka thënë se do të vazhdojnë bashkëpunimin drejt forcimit të lidhjes strategjike mes Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara.

Ky është statusi i tij i plotë:


Shfrytëzoj rastin të uroj mikun tim të kamotshëm Joe Biden, për fitoren në zgjedhjet presidenciale në SHBA, si dhe znj. Kamala Haris për arritjen historike si nënpresidentja e parë femër.

Të vazhdojmë bashkëpunimin tonë drejt forcimit të lidhjes strategjike mes Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara.

RH

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.