Haradinaj përshëndetur kapjen e të dyshuarve për krimin që ndodhi në Gllogjan

Haradinaj përshëndetur kapjen e të dyshuarve për krimin që ndodhi në Gllogjan

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka përshëndetur kapjen e të dyshuarve për krimin që ndodhi në Gllogjan disa javë më parë.


Haradinaj ka shkruar në Facebook se ky është një mesazh i qartë se askush nuk mund të fshehet pas krimit dhe se drejtësia do të arrijë te secili.

“Organet e rendit dhe drejtësisë i përgëzoj për punën e tyre intensive në dobi të ndriçimit të rastit që na ka tronditur të gjithëve”, ka shkruar ai.

Lexo edhe

Video