Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Haradinaj në Viti: Përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha

Haradinaj në Viti: Përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka shpalosur programin e partisë që ai drejton  në Viti.


Ai në një postim në Facebook ka shkruar se përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha.

“Takim mobilizues me strukturat dhe simpatizantët e Aleancës në Viti. Shpalosa programin tonë që përfshin kërkesat e qytetarëve për zhvillim dhe investime në sektorë të ndryshëm. Përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha. Na priftë e mbara.  #ForcaeKosovës”, ka shkruar Haradinaj.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: