Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Haradinaj: Në Fortesë e Ratkoc, ndjeva frymën e fitores

Haradinaj: Në Fortesë e Ratkoc, ndjeva frymën e fitores

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, sot ka vizituar Komunës e Rahovecit. 

Ai në një postim në rrjetin social Facebook ka shkruar se ndihet i mahnitur me mikpritjen në Rahovec

“Sot e fillova vizitën duke bërë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve për të vazhduar me takime në Fortesë dhe Ratkoc. Këta njerëz të mrekullueshëm dhe punëtorë, do të mbështeten ekonomikisht nga programi që Aleanca ka hartuar për qeverisjen e ardhshme”, ka shkruar Haradinaj.


Postimi i plotë:

Gjithëherë i mahnitur me mikpritjen në Rahovec.  Sot e fillova vizitën duke bërë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve për të vazhduar me takime në Fortesë dhe Ratkoc. 

Këta njerëz të mrekullueshëm dhe punëtorë, do të mbështeten ekonomikisht nga programi që Aleanca ka hartuar për qeverisjen e ardhshme. Në Fortesë e Ratkoc, ndjeva frymën e fitores. Na priftë e mbara! RH

Lexo edhe

Video

error: