Haradinaj e quan ministrin Murati “hajn i vogël” i Kurtit

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj e ka quajtur “hajn të vogël” ministrin e Financave dhe Transfereve, Hekuran Murati. Ish-kryeministri Ramush Haradinaj, ka thënë se akuzat e ministrit Murati për keqpërdorimet me shpronësime janë vetëm sa për të zhvendosur vëmendjen nga dështimi me menaxhimin e pandemisë COVID-19. “Hekuran Murati është një hajn i vogël për Kurtin, … Continue reading Haradinaj e quan ministrin Murati “hajn i vogël” i Kurtit