Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Haradinaj bën homazhe te varret e heronjve Ilir Konushevci dhe Hazir Malaj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj bën homazhe dhe vendos kurora lulesh te varret e Heronjve të Kosovës Ilir Konushevci dhe Hazir Malaj.

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj bën homazhe dhe vendos kurora lulesh te varret e Heronjve të Kosovës Ilir Konushevci dhe Hazir Malaj.

Lexo edhe

Video

error: