Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Haradinaj, bën homazhe te Kompleksi Memorial i familjes Berisha dhe në varrezat e Dëshmorëve

Haradinaj, bën homazhe te Kompleksi Memorial i familjes Berisha dhe në varrezat e Dëshmorëve

Lexo edhe

Video

error: