Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Hapet sezoni turistikë vjeshtë-dimër

Hapet sezoni turistikë vjeshtë-dimër

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë do të organizojë sot “Ditën Botërore të Turizmit” dhe njëkohësisht do të bëhet edhe hapja e Sezonit Turistik Vjeshtë-Dimër.


Në këtë ngjarje do të marrin pjesë ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi; ministri i Turizmit dhe Mjedisit të Shqipërisë, Blendi Klosi; si dhe përfaqësues të tjerë të institucioneve të Kosovës dhe Shqipërisë.

Lexo edhe

Video

error: