Hana e këndon versionin më të bukur të “Rosenkrieg” nga Mozzik dhe Loredana

Hana e këndon versionin më të bukur të “Rosenkrieg” nga Mozzik dhe Loredana

Para pak ditësh çifti i shumë përfolur, Mozzik dhe Loredana, publikuan bashkëpunimin e ri.

Këngë kjo e cila konfirmoi edhe njëherë ribashkimin e tyre.


Në këngën “Rosenkrieg” u tregua historia e ndarjës së çiftit, ku u shoqërua edhe me një videoklip shumë të veçantë.

Ky projekt morri edhe vëmendjen e vajzës së Mozzik dhe Loredanës, Hana e cila u shfaq në një video duke e kënduar bashkë me Loredanën, duket se e ka shumë për zemër këtë kangë.

Lexo edhe

Video

error: