Hakohet profili i këngëtares, Klea Huta: Më ndihmoni…

Hakohet profili i këngëtares, Klea Huta: Më ndihmoni…

Facebook-u i këngëtares së njohur shqiptare, Klea Huta është hakuar dhe në të janë postuar video të papërshtatshme +18.

Këngëtarja ka kërkuar ndihmën e të gjithëve me anë të një postimi në Instagram ku u kërkon fansave që t’i bëjnë bllok faqes në Facebook.

“Miq dhe fansa të mi, sot në orën 10:00 më kanë hakuar fan pagen e Facebookt, më vjen shumë keq që po ndodh kjo.


Kush më ndihmon me dikë që i njeh këto hakime që ta mbyll sa më parë”, shkruan këngëtarja e njohur në Instastory./tch

 

Video

error: