Guendouzi në radarin e Interit, Atleticos dhe Barcelonës

Guendouzi në radarin e Interit, Atleticos dhe Barcelonës

Ylli i Arsenalit po kërkohet nga gjigantët evropianë.

Inter, Atletico dhe Barcelona janë skuadra të interesuar për nënshkrimin me mesfushorin e Arsenalit, Matteo Guendouzi, transmeton KosovaPress.


Tri klubet e njohura kanë kontaktuar tanimë topçinjtë për të diskutuar rreth një transferimit të mundshëm të francezit gjatë afatit kalimtar të verës.

E ardhmja e Guendouzi në Arsenal është vënë në pikëpyetje, pas disa problemeve me bashkëlojtarët e tij./KosovaPress/

Lexo edhe

Video

error: