Guardiolas i ndodh e papritura gjatë intervistës para ndeshjes me United

Guardiolas i ndodh e papritura gjatë intervistës para ndeshjes me United

Pas pak do të zhvillohet derbi ndërmjet Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit në Premier Ligë.

Para fillimit të saj, trajneri i Cityt Pep Guardiola po intervistohej nga “Sky Sport” për pritshmëritë që ka nga kjo ndeshje, përcjellë KosovaPress.


E derisa ai po fliste, një spërkatje me ujë erdhi mbi të gjithë panelin që po diskutonte, gjë e cila solli frikë tek ata, duke përfshirë edhe trajnerin spanjoll.

Ja momenti:

Lexo edhe

Video