Gruaja ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshorti në Podujevë

Gruaja ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshorti në Podujevë

Një person ka raportuar se gruaja e tij në vazhdimësi ushtron dhunë fizike ndaj tij dhe e njëjta tani është larguar nga shtëpia.


Rasti është raportuar dje në Podujevë. Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Lexo edhe

Video